2009-ko Sailkapena

 

 

 

 

 
Postua Izena Abizenak Herria Denbora
1 Iñigo Lasaga Arburua Etxalar 46:53
2 Juanjo Igarzabal Deba Zumarraga 48:32
3 Ander Unzurrunzaga Yurrebaso Etxarri Aranatz 49:01
4 Antton Zelaia Etxarri Urdiain 49:01
5 Jose Luis Beraza Lacalle Uharte Arakil 49:12
6

Alfredo

De Miguel Lacalle Iruña 49:31
7 Iñigo Esparza Huarte Iruña 49:31
8 Jon Arrieta Lujambio Uharte Arakil 50:15
9 Angel Arrieta Lujambio Uharte Arakil 50:15
10 Txomin Igoa Ezkutari Etxarri Aranatz 50:51
11 Mikel Beunza Iraizoz Alcoz 51:16
12 Jesus Goena Andueza Etxarri Aranatz 51:29
13 Javier Borrega Perianez Altsasu 52:30
14 Juan Miguel Pinillos Quesada Iruña 52:44
15 Alfredo Telletxea Ramos Doneztebe 53:01
16 Fermin Gabirondo Olazti 53:32
17 Patxi Albeniz Martinez Uharte Arakil 53:42
18 Joseba Andoni Zulet Aizkorreta Irun 54:09
19 Fernando Igoa Berastegi Etxarri Aranatz 54:12
20 Mikel Sasiain Morales Etxarri Aranatz 54:42
21 Joxemari Salgado Dozagarat Bera 54:53
22 Alberto Razkin Iraurgi Etxarri Aranatz 55:09
23 Jose Javier Maiza Beguiristain Etxarri Aranatz 55:13
24 Nerea Amibilia Arruti Aia 55:16
25 Mikel Lakuntza Arretxe Arbizu 55:22
26 Jose Antonio Jurio Vidarte Artajona 55:37
27 Santi Benitez Mendoza Urretxu 55:47
28 Iñaki Larrañaga Alberdi Bera 55:53
29 Argoitz Galparsoro Jauregi Lazkao 56:07
30 Angel Muñoz Fernandez Subitza 56:08
31 Borja Murillo Iriarte   56:09
32 Jose Javier Ducay Urdaniz Olloki 56:30
33 Fidel Jimenez Marin Etxarri Aranatz 56:41
34 Jose Antonio Salgado Mangas Altsasu 56:43
35 Jon Araña Razkin Arbizu 56:49
36 Jabi Berro Hurtado Berriozar 56:49
37 Bernar Garziandia Goñi Etxarri Aranatz 57:06
38 Imanol Maiz Eskisabel Beasain 57:56
39 Zorion Barandiaran Larrea Zegama 57:56
40 Xabier Garziandia Goñi Etxarri Aranatz 58:10
41 Gontzal Sukunza Gorritxo Lasarte 58:12
42 -------------- ---------- ----------- Bera 58:13
43 Eduardo Marco Andueza Uztarroz 58:20
44 Jose Miguel Garziandia Goñi Arbizu 58:30
45 Isidro Asurabarrena Lopez Altsasu 58:35
46 Asier Larrion Senar Altsasu 58:39
47 Jon Ander Villar Martin Urnieta 58:46
48 Pasang Sherpa Chhiring Eguillor Valle de Ollo 59:03
49

Jesus Mari

Olmos Amillano Altsasu 59:06
50

Andoni

Calles Corchero Soraluze 59:13
51 Oihan Galparsoro Jauregi Ataun 59:23
52 Juan Larrondo Bariandiaran Ataun 59:42
53 Iñaki Ruiz Arana Soraluze 59:45
54 Aratz Otaegi Gurrutxaga Lasarte 59:47
55 Israel Arbizu Alberto Etxarri Aranatz 1:00:31
56 Josema Leiza Razkin Arbizu 1:01:15
57 Joxi Lazkoz Lekuona Etxarri Aranatz 1:03:24
58 Joseba Gorritxo Berastegi Etxarri Aranatz 1:03:24
59 Aritz Goñi Beltza Etxarri Aranatz 1:04:06
60 Oscar Markotegi Perez Iruña 1:04:08
61 David Oroz Alonso Urdiain 1:04:33
62 Alfonso Gabirondo Cambre Iturmendi 1:04:40
63 Juan Mari Ugarte Balerdi Usurbil 1:04:44
64 David Lopez Gomez-Simon Eibar 1:04:44
65 Jone Pelaez Fernandez Altsasu 1:05:00
66 Iñaki Ezkirotz Etxeberria Iruña 1:05:40
67 Alberto Sara Adin Ansoain 1:05:46
68 Iñaki Astrain Escola Iruña 1:05:46
69 Jesus Mari Layana Gabirondo Zizur 1:06:01
70 Javier Lansac Colom Zizur 1:06:23
71 Jesus Mari Mercero Lizarraga Unanu 1:07:13
72 Rakel Beruete Echecon Olloki 1:12:01
73 Koldo Aldaz Ibarrola Egillor 1:12:39
 

 

 

2008-ko Sailkapena Sailkapenak 2010-ko Sailkapena